Forum Kuralları

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  admin tarafından 4 yıl önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #75

  admin
  Yönetici

  Pırlanta Dünyası “Pırlanta Takı almadan önce tüm sorularınızı sorabilirsiniz” bölümünde her soruyu yayımlama zorunluluğu olmadığını baştan beyan eder. Bu bölümde pırlanta müşteri adaylarının tüm sorularını iyi niyetle cevaplamaya gayret eder ancak asla şu firmadan alın tavsiyelerinde bulunmaz. Ayrıca bu bölümde müşterilerimizin x firmasında şu kadar lira y firmasında bu kadar lira sorularının cevabını da vermeyeceğini başta sizlere belirtir.

  İçinde firma olan, marka ismi ya da her hangi bir URL olan soruları yayımlamama hakkına sahip ya da içlerinden marka veya firma ismi kısımları çıkartılarak yayımına izin verilir.
  İkinci olarak “İnternet üzerinden takı almak güvenli midir” bölümünde bahsedilen firmalar sektör içinde tarafımızdan bilinen firmalardır. Buraya eklenmesi istenen ve talep eden firmalar hemen eklenecek ya da kabul edilecek anlamına gelmezler. Burada yer alan markaların kaç adet mağazası var, sertifikalama bilgileri gibi bir çok unsura dikkat edilmektedir.

  Pırlanta Dünyası bunu bir sorumluluk kabul eder ve koyduğu kurallardan taviz vermez.

  Unutmayın ki burası size bu işi bilen insanlar olarak yardım etmek amacı ile kar amacı gütmeden yapılmaktadır. Bizim ki tavsiye, son karar yine sizin. Bu açıdan verdiğimiz cevaplara sorumluluk almadığınızı en baştan kabul etmiş sayılıyorsunuz.

  Sizlere elimizden gelen yardımı sunmaya çalışacağız

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.