İnternet üzerinden pırlanta takı almak güvenli midir ?

Ana sayfa Forumlar Pırlanta hakkında tüm Sorular ve Cevapları İnternet üzerinden pırlanta takı almak güvenli midir ?

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  admin tarafından 4 yıl önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #95

  admin
  Yönetici

  Bu soru çoğumuzun kafasında bir soruydu. Artık bu sorunun yerine acaba bu firma güvenilir midir sorusu aldı. Çünkü biliyoruz ki internet artık ekonominin büyük dinamiklerinden oldu ve ekonomiye, tüketime ve rekabete yön verir oldu. Bu açıdan özellikle perakendeci olup da internette yer almayan firma gelecekte sanki var olamayacak gibi gözüküyor. Bu durum kuyumculuk içinde geçerlidir.

  İnternette her var olan firma iyi servis veriyor mu? Beyan ettiği ürünü yolluyor mu?

  Bu gerçek dünya ile aynı mantık işlemektedir. Bir dükkan sanal ortamda değil fiziksel ortamda da kötü servis veriyorsa bilin sanal ortam dada kötü olacaktır. Siparişinizi geç yollayabilir, ürünü sattıktan sonra ürünün arkasında durmayabilir, I renk yerine G renk sattım diyerek haksız kazanç elde edebilir. Bunların hepsi fiziksel hayatta olduğu gibi sanal hayatta da geçerlidir. Biz inanıyoruz ki bluenile gibi bir firma değilseniz ki Türkiye’de bu hacimde bir firma yok o zaman Pırlanta Dünyası’nda yer almanız için en azından bir ya da iki mağazanızın olmasını isteriz.
  Biz burada yani pırlanta dünyasında sattığı ürünün arkasında olan, beyan ettiği ürünü satan firmaların olmasını arzu ediyoruz ve çabalıyoruz. Bu diğerleri güvensiz değil biz onları tam tanımıyoruz ya da tanıştık ve ekip olarak koymama kararı aldık demektir. Biz Ankara’da, İstanbul’da, İzmir’de ve diğer bir çok ilde online olarak satış yapmasa da sözü itibar olan, namuslu kuyumcular tanıyoruz. Bu açıdan lütfen yanlış anlaşılmasın. Biz burada bildiklerimizi size beyan ediyoruz. Yine sizin alışverişiniz bu firmalarla aranızda gerçekleşiyor.

  Eğer burada yer almak istiyorsanız lütfen bize başvurun. Sizlere 6 ay içinde 2 adet deneme siparişleri veririz. Bizler memnun kalırsak ve piyasa’da adınız iyi ise zaten 6 ila 8 ay içerisinde burada yer alacaksınız. Burada aşağıda bulunan markaların yan markaları yazılmaz, yazılmamıştır.

  http://www.altinbas.com
  http://www.robertopirlanta.com
  http://www.zenpirlanta.com
  http://shop.atasay.com/
  http://www.e-aris.com
  http://www.jival.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.